وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

سه نظام های مغناطیسی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

فلومتر

فلومتر(جریان سنج) وسیله ای است که برای اندازه گیری جریان گاز و سیال داخل لوله استفاده می شود.

کاربردها:

این دستگاه ها در انواع شاخه های صنعتی رایج هستند و در فرآیندهای تولید از آنها استفاده می شود.به عنوان مثال برای اندازه گیری جریان آب ورودی، گاز ویا سیال دیگر.
همچنین برای کنترل مقدارمصرف، مانند عملیات فرآیند فله ای، به کار می روند.

تکنولوژی ها:

در بین انواع مختلف دستگاه ها ، نسخه های توربین جریان حجمی را اندازه گیری می کنند، در حالی که فلومتر ترمال (دمایی)و ابزارهای کوریولیس، جریان جرمی را اندازه گیری میکنند. دایرکت اینداستری انواع مختلفی از این قبیل فلومترها را ارائه می دهد که با مکانیزم اندازه گیری سازماندهی می شود.

روش انتخاب:

انتخاب به ماهیت مایعات اندازه گیری شده و میزان دقت لازم بستگی دارد.
عوامل دیگر خطر انفجار را دربرمیگیرد، چنانچه مجرا باز یا بسته باشد وهم چنین سایر مشخصاتِ محیطِ عملیاتی را شامل می شود.

فیلم

توضیحات فنی

  سه نظام های مغناطیسی عموماٌ برای نگهداری مستقیم قطعه کار یا برای نگهداری فیکسچرهایی که قطعه کار را نگه می دارد مورد استفاده قرار می گیرند. در بخش جلوی دریل، قطعه‌ای به نام سه‌نظام وجود دارد که مته را به آن می‌بندند. در تراشکاری از سه‌نظام برای بستن قطعات گرد یا چندضلعی برروی ماشین تراش استفاده می‌شود. وسایل بستن قطعه کا ...
ادامه توضیحات

 

سه نظام های مغناطیسی عموماٌ برای نگهداری مستقیم قطعه کار یا برای نگهداری فیکسچرهایی که قطعه کار را نگه می دارد مورد استفاده قرار می گیرند.

در بخش جلوی دریل، قطعه‌ای به نام سه‌نظام وجود دارد که مته را به آن می‌بندند. در تراشکاری از سه‌نظام برای بستن قطعات گرد یا چندضلعی برروی ماشین تراش استفاده می‌شود. وسایل بستن قطعه کار برروی ماشین تراش عبارت‌اند از: سه‌نظام، چهارنظام، صفحه نظام، فشنگی، مرغک، دُرن، نوک‌گیر و لینت.

سه قطعه دندانه‌دار روی سه‌نظام فَک نام دارند و به مجموعه فک‌ها پارچه می‌گویند. فک‌ها با گیرکردن به قطعه، باعث نگهداری قطعه برروی گلوییِ ماشین تراش می‌شوند. این فک‌ها در نگه‌داشتن مقاطع مدور یا شش‌ضلعی بهتر از همه عمل می‌کنند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه