وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

اکسترودر تک پیچه

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  اکسترودرها عموماً به دو دسته کلیاکسترودر های تک پیچهSingle Screw  واکسترودرهای دو پیچهTwin Screw  تقسیم بندی می شوند. از اکسترودرهای تک پیچه برای مذاب کردن پلیمر های گرمانرم نظیر پلی اتیلن و پلی پروپیلن استفاده می شود. مواد به صورت گرانول (دانه دانه) وارد اکسترودر شده و در اثر چرخش پیچ اکسترودر، ضمن آنکه بهجلو رانده می شوند، در اثر اصطکا ...
ادامه توضیحات

 

اکسترودرها عموماً به دو دسته کلیاکسترودر های تک پیچهSingle Screw  واکسترودرهای دو پیچهTwin Screw  تقسیم بندی می شوند. از اکسترودرهای تک پیچه برای مذاب کردن پلیمر های گرمانرم نظیر پلی اتیلن و پلی پروپیلن استفاده می شود. مواد به صورت گرانول (دانه دانه) وارد اکسترودر شده و در اثر چرخش پیچ اکسترودر، ضمن آنکه بهجلو رانده می شوند، در اثر اصطکاک زیاد با بدنه اکسترودر و اعمال حرارت خارجی به صورت مذاب در می آیند. پی وی سی به حرارت بسیار حساس است و گرمای زیاد موجب تخریب و تجزیه آن می گردد. برای ذوب نمودن پی وی سی به منظور تولید لوله از اکسترودر دو پیچهTwin Screw استفاده می شود. اینگونه اکسترودرها نظیر یک پمپ جابجائی مثبت عمل کرده و خروجی آنها نیز برای یک ماه پلیمری تنها وابسته به سرعت چرخش پیچ های آن است.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه