وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

سنباده ها و چرخ های سنباده

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

مبدل حرارتی

مبدل حرارتی گرمای ذخیره شده در یک سیال را به سیال دیگری منتقل می کند بدون اینکه اختلاطی در آنها ایجاد شود. تبادل گرما با اختلاف دما انجام می شود و گرما از ماده ای که سیالات را جدا کرده عبور می کند.

کاربرد

مبدل ها در فرآیندهای زیاد و تجهیزات مختلفی برای گرم کردن یا خنک کردن یک سیال استفاده می شوند.

فناوری‌ها

سطح این دستگاه ها شکل متفاوتی دارند. شناخته شده ترین انواع آن عبارتند از:

- مبدلهای حرارتی صفحه ای : این مبدل ها از صفحات زیاد روی هم تشکیل شده که تنها چند میلیمتر فاصله دارند و سیالات در آنها به گردش در می آیند.
- مبدلهای حرارتی پوسته و لوله : این مبدل ها از مجموعه‌ های داخل سیلندر ( پوسته ) تشکیل شده اند. یک سیال درون لوله جریان دارد و سیال دوم بین پوسته و لوله ها.
- مبدلهای حرارتی مارپیچی: این مبدل ها از دو صفحه متصل بهم تشکیل شده که یک جفت کانال مارپیچی را تشکیل می دهند.

نحوه‌ی انتخاب

انتخاب اندازه و ساختار مبدل به پارامترهای زیادی از جمله مشخصه‌ های فیزیکی و دمای سیالات، سرعت جریان و انرژی لازم برای مبادله بستگی دارد.

فیلم

توضیحات فنی

  سنباده یا سمباده ها ابزارهایی هستند برای صاف کردن، که به وسیله کاغذ های سنباده ای، مواد اضافی و همچنین رنگ و لاک الکل را از سطوحی مانند چوب، فلز و غیره بر می دارند. معمولا این ابزارها در پایان کار و برای آماده سازی یک سطح جهت انجام کارهایی مانند رنگ زدن و یا چسباندن و غیره به کار می روند. کاربران می توانند کاغذ های سنباده را به دستگاه ...
ادامه توضیحات

 

سنباده یا سمباده ها ابزارهایی هستند برای صاف کردن، که به وسیله کاغذ های سنباده ای، مواد اضافی و همچنین رنگ و لاک الکل را از سطوحی مانند چوب، فلز و غیره بر می دارند. معمولا این ابزارها در پایان کار و برای آماده سازی یک سطح جهت انجام کارهایی مانند رنگ زدن و یا چسباندن و غیره به کار می روند. کاربران می توانند کاغذ های سنباده را به دستگاه متصل کرده و با کمک دسته تعبیه شده به روی دستگاه، آن را به سرعت بر روی مورد کار خود حرکت دهند.

سنباده های برقی بهترین انتخاب مخصوصا در نجاری می باشند، چرا که کاربر را قادر می سازند تا به راحتی و با سرعتی بالا عمل سنباده را انجام داده و در نتیجه کاری نه چندان ساده را به فعالیتی خوشایند مبدل می سازند. شما در بازار به مدل های مختلفی از سنباده ها در اندازه های متفاوت برخورد خواهید کرد، اما مهمترین و کاربردی ترین انواع سنباده ها شامل سنباده های لرزان با حرکت های نامنظم، سنباده های نواری و سنباده های لرزان می باشند. اغلب سنباده های الکتریکی به کیسه ای جهت جمع آوری گرد و خاک یا به خروجی جهت اتصال به جارو تعبیه شده است،  مجهز هستند.

جستجو بر اساس شرکت

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه