وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

اسکنرها و دوربین های اینفرارد

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

دوربین اینفرارد یا آشکارساز فروسرخ یک دستگاه است که با استفاده از اندازه‌گیری اشعه فروسرخ، تولید تصویر می‌کند، در حالیکه یک دوربین معمولی با استفاده از اندازه‌گیری نور مرئی تولید تصویر می‌کند. نام های دیگر آن عبارتند از دوربین مادون قرمز حرارتی، دوربین تصویر برداری حرارتی، دوربین اندازه‌گیری حرارت و یا دوربین سنجش تابش ف ...
ادامه توضیحات

دوربین اینفرارد یا آشکارساز فروسرخ یک دستگاه است که با استفاده از اندازه‌گیری اشعه فروسرخ، تولید تصویر می‌کند، در حالیکه یک دوربین معمولی با استفاده از اندازه‌گیری نور مرئی تولید تصویر می‌کند. نام های دیگر آن عبارتند از دوربین مادون قرمز حرارتی، دوربین تصویر برداری حرارتی، دوربین اندازه‌گیری حرارت و یا دوربین سنجش تابش فروسرخ.

طول موج نور مرئی بین ۴۰۰ تا ۷۰۰ نانومتر است، لذا یک دوربین معمولی در حدود همین طول موجها به اندازه‌گیری شدت نور مرئی می‌پردازد. ولی یک آشکارساز فروسرخ در طول موجهای حدود ۱۴۰۰۰ نانومتر به اندازه‌گیری شدت تابش الکترومغناطیس می‌پردازد.

انرژی مادون قرمز فقط یک قسمتی از طیف الکترومغناطیس است که اشعه گاما، اشعه ایکس و ماورای بنفش و محیط نازکی از نور مرئی، مادون قرمز، موج‌های تراهرتز و موج‌های کوتاه و موج‌های رادیویی را در بر می‌گیرد. تصاویر از دوربین‌های اینفرارد به تک رنگی متمائل می‌شوند به این دلیل که این دوربین‌ها، به طور عمومی فقط با یک نوع از سنسورهای واکنش دهنده به رنج یک طول موج اشعه مادون قرمز طراحی می‌شوند.

جستجو بر اساس شرکت

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه