وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 ترخیص کالا از تمام گمرکات کشور  (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی. حمل دریایی، زمینی و هوایی.
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی آماده حمل خود در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com
تلفن تماس ۴۱۹۹۵

LOADING

سنسور موقعیت مگنتو استریکتیو

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

سنسورهای موقعیت

سنسورهای پوزیشن (سنسورهای موقغیت) موقعیت یک شی را برحسب محل قرارگیری و جهت آن تعیین می کنند. این سنسورها می توانند وجود یا عدم وجود شی را دامنه خود تشخیص دهند.

کاربردها

از این سنسورها در سیستم های رباتیک و خودکار، صنایع ماشین سازی و سیستم های نقاله استفاده می شود.


فن آوری ها

نوع مکانیکی این سنسورها مانند کلیدی است که به تغییرهای مکانیکی حساس است و هنگامی که اهرم به جسم فشار وارد کند ولتاژ اندکی در آن ها جریان می یابد. این سنسورها بدون ایجاد هرگونه تماس تنها با ایجاد فرآیند مکش، اثرهال و یا روش رید اقدام به ذوب فلزات می کنند. سنسورهای خازنی و فتوالکتریکی می توانند برای هر نوع شی ای بکار برده شوند.
حسگرهای مکانیکی مقاومتی، اندازه فاصله ، زاویه، چرخشی بودن و یا متصل بودن میل به پتانسیومتر را نشان می دهند. دستگاه های رمزنگار نیز کاربردی مشابه این سنسورها دارند با این تفاوت که با استفاده از حسگرهای نوری تعبیه شده در آن ها نور تابیده شده را درون دیسک و یا یک مسیر مشخص منعکس می کنند. سنسورهای القایی، سیگنالی متناسب با فاصله جسم با بسامد یک سانتی متر ایجاد می کنند.سنسورهای لیزری با مثلث بندی موقعیت جسم و سنسورهای فراصوتی با استفاده از اثر سونار فاصله های طولانی را اندازه می گیرند.
شیب سنج های تک محوره یا دو محوره با استفاده از سیستم تیلت و سیستم میکروالکترومغناطیسی میزان انحراف سطح شیب دار را بررسی می کنند.

روش انتخاب

در خرید این دستگاه میزان برد، دقت اندازه گیری، تعداد خروجی های دستگاه، توان دستگاه در ایجاد جریان و شبکه های رابط را درنظر بگیرید.

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

به پدیدهکُرنشمواد بر اثر اعمال میدان مغناطیسی مگنتواستریکشن می‌گویند که طی آن طول یا حجم ماده تغییر می‌کند. در سنسورهای موقعیت مگنتوستریکتیو میله نازکی از جنس مواد فرو مغناطیس وجود دارد که در راستای پیستون یا شی ای که قرار است جابجایی اش اندازه‌گیری شود قرار می‌گیرد. در اطراف این میله، یک آهنربای حلقوی قرار دارد که تماسی ب

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه