وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

سنسور موقعیت مگنتو استریکتیو

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

دستکش کار


دستکش کار برای محافظت از دست کارگران طراحی شده و از آن می توان در بخش های خاص و اصناف مختلف استفاده کرد.

کاربردها

این دستکش ها برای استفاده در حوزه های مختلفی مانند: انواع مختلف صنایع، صنعت ساخت و ساز، باغبانی، کارهای عمومی، صنایع غذایی وغیره مناسب هستند.

فن آوری ها

فناوری ساخت چنین دستکش هایی بسته به نوع مواد تشکیل دهنده ی آن ها(چرم، پلیمر، پلاستیک ، روکش لاتکس، نیتریل و پارچه کشبافت) متفاوت است.

روش انتخاب

قبل از انتخاب ، باید مطمئن شد که آیا نوع دستکش انتخابی برای کارهای مد نظر مناسب است یا خیر،  این دستکش ها به اندازه کافی راحت و برای استفاده در نظر گرفته شده مورد تایید باشد.

قابلیت ها

- محافظت بهینه از دست
- احساس راحتی دست

فیلم

توضیحات فنی

به پدیدهکُرنشمواد بر اثر اعمال میدان مغناطیسی مگنتواستریکشن می‌گویند که طی آن طول یا حجم ماده تغییر می‌کند. در سنسورهای موقعیت مگنتوستریکتیو میله نازکی از جنس مواد فرو مغناطیس وجود دارد که در راستای پیستون یا شی ای که قرار است جابجایی اش اندازه‌گیری شود قرار می‌گیرد. در اطراف این میله، یک آهنربای حلقوی قرار دارد که تماسی ب ...
ادامه توضیحات

به پدیدهکُرنشمواد بر اثر اعمال میدان مغناطیسی مگنتواستریکشن می‌گویند که طی آن طول یا حجم ماده تغییر می‌کند.

در سنسورهای موقعیت مگنتوستریکتیو میله نازکی از جنس مواد فرو مغناطیس وجود دارد که در راستای پیستون یا شی ای که قرار است جابجایی اش اندازه‌گیری شود قرار می‌گیرد. در اطراف این میله، یک آهنربای حلقوی قرار دارد که تماسی با میله ندارد. با حرکت پیستون (جسم)، آهنربا نیز در طول میله به حرکت در آمده و باعث ایجاد میدان مغناطیسی‌ در میله شده و میدان مغناطیسی‌ نیز منجر به افزایش و یا کاهش طول میله می شود. این تغییر اندازه در واقع نشان دهند جابجایی‌ جسم می باشد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه