تماس با ما
وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل sales@meshgad.com
تلفن تماس 41995-021

LOADING

پرده های نوری

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

محافظ نوسان

محافظ نوسان از مدارهای الکتریکی در برابر ولتاژ اضافی ناشی از صاعقه یا نوسان محافظت می کند .مانند یک مدار باز در طول عملیات عادی و مانند یک مدار کوتاه هنگام برخورد صاعقه عمل میکند. به طور کلی ، ارتباط بین هر رسانا وسطح تماس زمین ، مدارشکن اولیه است.

کاربردها:

این دستگاه ها در صنعت برای محافظت از تاسیسات الکتریکی در برابر اضافه ولتاژ در خطوط الکتریکی استفاده می شوند. مدلهای مختلفی برای محافظت از مدارهای برق ، تاسیسات فتوولتاییک ، مدارهای تلفنی ، باس های کامپیوتری یا خطوط کواکسیال طراحی شده اند.

فن آوری ها:

محافظ نوسان های نوع 1 از اول خط در مکان های در معرض (خطر) محافظت می کنند. آنها شامل یک جرقه گیر ، معمولاً یک مدل گاز هستند و برای استفاده با میله برقگیر ، طراحی شده اند.

واحدهای نوع 2 با استفاده از اتصال زمین (سیستم) TT و TN-S محافظت ثانویه از شبکه های برقی را ارائه می دهند. آنها از واریستورها یا دیودهای خنثی کننده ولتاژ گذرا استفاده می کنند. واحدهای نوع 2 جدا شدنی ، امکان نگهداری از مدار را بدون قطع خدمات میدهند.

محافظ نوسان نوع 3 همراه با دو نوع اول از واریستورهای اولیه برای محافظت نهایی استفاده می کنند.

برخی از محافظ نوسان ها به عنوان واحد های قابل نصب روی دین ریل , یک جعبه ، پلاگی بک پلاگین یا یک جزء الکترونیکی (میله برقگیر) برای بورد مدار در دسترس هستند.

روش انتخاب:

انتخاب بستگی به حداکثر ظرفیت ولتاژ، قابلیت تخلیه و سطح حفاظت دارد.

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

پرده نوری برای محافظت از انسان ها در برابر آسیب ها و همچنین محافظت از ماشین ها در برابر خرابی ها به کار می رود. این دستگاه شامل یک فرستنده و یگ گیرنده است که با ایجاد مجموعه ای از بیم های موازی با فاصله های میلی متری، به صورت یک پرده عمل کرده و از ورود به ناحیه خطر جلوگیری می کند. این ابزارها دارای فیلدتشخیص دو بعدی هستند و با توجه به کاربرد

جستجو بر اساس شرکت

IRAN INDUSTRY EXPO

The largest online Industrial exhibition in Iran

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه