وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

سختی سنج

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

سختی Hardness اشاره به خاصیتی از ماده جامد دارد که در مقابل تغیر شکل و فرم دائمی در اثر یک نیرو از خود مقاومت نشان می دهد. در صنعت و مخصوصاً در ساخت و تست بسیاری از مواد و همچنین در جوشکاری، دانستن سختی از اهمیت بالائی برخوردار است. در علميات مکانيکي و متالورژيکی، پارامتر سختي و سنجش آن مخصوصا بعد از عمليات کوره و سخت کاري نقش مهمي ايفا مي کند ...
ادامه توضیحات

سختی Hardness اشاره به خاصیتی از ماده جامد دارد که در مقابل تغیر شکل و فرم دائمی در اثر یک نیرو از خود مقاومت نشان می دهد. در صنعت و مخصوصاً در ساخت و تست بسیاری از مواد و همچنین در جوشکاری، دانستن سختی از اهمیت بالائی برخوردار است.

در علميات مکانيکي و متالورژيکی، پارامتر سختي و سنجش آن مخصوصا بعد از عمليات کوره و سخت کاري نقش مهمي ايفا مي کند. در سختی سنجی، با توجه به نوع مواد، استانداردها، واحدها، و روشهاي مختلفي جهت اندازه گيري سختي ابداع گرديده است که از رايج ترين این متدها مي توان به متد راکول، ويکرز و برينل اشاره کرد.

اساس کار اغلب دستگاههاي ديگر سختی سنجی، ايجاد نقطه اثر بر روي سطح فلز است و با اندازه گيري عمق اين نقطه اثر و قطرهاي نقش ايجاد شده بر روي سطح فلز و سپس تطابق آن اندازه ها با جداول استاندارد، ميزان سختي را به دست مي آورند. اين تکنيک اندازه گيري به تست Leeb rebound مشهور است.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه