تماس با ما
وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل sales@meshgad.com
تلفن تماس 41995-021

LOADING

ERP ، نرم افزار CAPM

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

دستگاه ژنراتور دیزلی

دستگاه ژنراتور دیزلی شامل یک موتور دیزلی است که آلترناتور راهدایت می‌کند تا الکتریسیته تولید کند. 
دستگاه ژنراتور دیزلی بصورت ثابت یا قابل حمل هستند. مدل‌های مختلف آن از چندین کیلوگرم تا چندین تن وزن دارند وطیف وسیعی از توان خروجی را فراهم می‌کنند.

کاربردها:

از دستگاه‌ ژنراتور دیزلی در جایی استفاده می‌شود که در آن هیچ دسترسی به شبکه برق یا شرایط ویژه مانند ساخت‌وساز یا محل رویداد خاص وجود ندارد. آن‌ها همچنین به عنوان منابع برق اضطراری در محیط‌ های مهم مانند بیمارستان‌ها یا مراکز داده‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

فن اوری ها:

این دستگاه‌ها، برق تک فاز یا سه‌فاز را با تنظیم دامنه و فرکانس (۵۰ یا ۶۰ هرتز، بسته به کشور) تولید می‌کنند.القای مکانیکی یا تنظیمات الکترونیکی سرعت چرخش موتور و در نتیجه آلترناتور را تثبیت می کند.

تنظیمات جدید اینورتر ، اینورترها و کانورتر ها را برای فرایند مستقل سرعت موتور به کار می‌گیرد و منجر به کارایی بیشتر و صدای کم‌تر در زمانی که میزان بار کم است میشود. 
بسیاری از ژنراتورها عایق صدا هستند. مدل‌ های موتور سوپاپ رو محکم‌تر، اقتصادی‌تر و کم صداتر هستند. مانند هر موتور احتراق داخلی ، ژنراتور با آب یا هوا خنک می‌شود.

روش انتخاب:

انتخاب به حداکثر توان خروجی و اندازه مخزن سوخت بستگی دارد، که زمان کارکرد قبل از لزوم سوخت‌گیری را تعیین می‌کند.

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

  ERP  یک بسته نرم افزاری کاربردی درون سازمانی، جامع و سازمان نگر، ماژولار، استاندارد و شامل یک مجموعه از ماژول‌های یکپارچه، آماده راه اندازی، از پیش طراحی شده و از پیش مهندسی شده ولی قابل تنظیم و پیکربندی بر اساس نیازهای پویای سازمان‌ها است. این راه حل کاملاً انعطاف پذیر، فرآیندگرا و اطلاعات محور بوده و شامل کلیه فعالیت‌ها

IRAN INDUSTRY EXPO

The largest online Industrial exhibition in Iran

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه