وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

سوئیچ های روتاری و رمزی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

ترازوهای دیجیتالی

ترازوهای دیجیتالی نوعی کرنش سنج (استرین گیج ) هستند که با استفاده از ریزپردازنده های کوچکی که درون آن ها تعبیه شده است، تغییرات ناشی از فشار جسم قرار گرفته بر روی خود را اندازه می گیرد.

کاربردها

امروزه این نوع ترازوها، رایج ترین نوع ترازوی مورد استفاده هستند. در آزمایشگاه ها، صنعت غذایی و حمل و نقل و به طور کلی در مصارف عمومی صنعتی که نیاز به اندازه گیری است، از ترازوهای دیجیتالی استفاده می شود.

فن آوری ها

در ترازوهای الکتریکی، لودسل (نیرو سنج) هایی تقویت کننده به کار برده شده که به محض اعمال نیرو بر ترازو و ایجاد فشار بر آن، سیگنال های الکتریکی مختلفی منتشر می کند. تحت تاثیر این فرآیند، میزان وزن به صورت امواج الکترو-مغناطیسی توسط لودسل حس و پس از پردازش، امواج به صورت داده بر روی نمایشگر نشان داده می شوند.کاربران می توانند با کالیبره و کنترل کردن سیگنال ها، از آن ها در دیگر عملیات های اندازه گیری استفاده کنند.

روش انتخاب

قبل از انتخاب ترازو حتما خصوصیات نمونه مورد اندازه گیری مانند: میزان گنجایش، قابلیت تفکیک پذیری، وزن و اندازه را در نظر بگیرید. از جمله معیارهایی که باید در انتخاب ترازو مورد توجه قرار داد می توان به، نوع شمارشگر، میزان درصد وزنی و چگالی ترازو اشاره کرد

فیلم

توضیحات فنی

  سوئیچ های روتاری یا دوار با حرکت چرخشی یک اهرم عمل می کنند که حداقل دو موقعیت دارد. یک یا چند موقعیت از سوئیچ ممکن است به صورت موقتی نیاز به یک اپراتور برای نگهداری موقعیت سوئیچ داشته باشد. سوئیچ روتاری می تواند سطوح مختلفی داشته باشد تا بتواند چند مدار را کنترل کند. یک مدل از روتاری سوئیچ ها شامل یک دوک یا روتور است که قطعه ای به مانن ...
ادامه توضیحات

 

سوئیچ های روتاری یا دوار با حرکت چرخشی یک اهرم عمل می کنند که حداقل دو موقعیت دارد. یک یا چند موقعیت از سوئیچ ممکن است به صورت موقتی نیاز به یک اپراتور برای نگهداری موقعیت سوئیچ داشته باشد. سوئیچ روتاری می تواند سطوح مختلفی داشته باشد تا بتواند چند مدار را کنترل کند.

یک مدل از روتاری سوئیچ ها شامل یک دوک یا روتور است که قطعه ای به مانند دسته تماسی از آن خارج شده و سطح تماس را شبیه به دوربین نظاره می کند. این روتاری دارای تعدادی ترمینال است که به صورت دایروی دور دسته قرار گرفته که از طریق آن هر یک از مدارهای الکتریکی مختلف را می تواند به روتور وصل کند.

روتاری سوئیچ به عنوان انتخاب کانال در گیرنده های تلویزیون تا اوایل دهه 1970، به عنوان انتخاب محدوده در تجهیزات اندازه گیری برق، به عنوان انتخاب باند در رادیو چند بانده و دیگر مقاصد مشابه مورد استفاده قرار گرفت. در صنعت، روتاری سوئیچ برای کنترل اندازه گیری و ابزار، تابلو، و یا در مدارهای کنترل استفاده می شود.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه