وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

برق گیرها

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

جداساز مغناطیسی

جداساز مغناطیسی از الکترو مغناطیس برای حذف عناصر آهنی یا پارامغناطیسی از جریان مواد عبوری از آن استفاده می‌کند.

کاربردها

از این دستگاه ها برای حذف آلاینده های فلزی از جریان فرآیند استفاده می شود. این آلاینده ها می توانند شامل ترکیبات آهنی یا ذرات حساس مغناطیسی یا پیچ، میخ، بست آهنی یا از این قبیل اجسام باشند. جریان می تواند شامل مواد سست، مواد خشک یا لجن باشد. جداکننده ها می توانند برای مواد خام در معدن یا مواد غذایی استفاده شوند.

فناوری ها

جداکننده ها مواد مرطوب یا خشک را کنترل می کنند. در حالت دوم، مایع قابل انتقال معمولا آب است. بعضی از جدا کننده ها از یک آهنربای معلق استفاده می کنند که می تواند فوق رسانا باشد. سایر جداکننده ها دائمی یا الکترومغناطیس می باشند. 
در تنظیمات خاص، دستگاه با یک ناودان عمودی، قیف یا تسمه انتقال مجهز می شود. بعضی از نسخه ها شامل جدا کننده های صفحه یا میله آهنی، یا غلتک یا مدل های استوانه ای هستند. مواد آلوده به صورت مکانیکی حذف می شوند یا باید براساس یک نظم مشخصی از روی جداکننده پاک شوند. جداکننده های لوله اریز یک محافظ مطمئنی را در مقابل آلاینده های فلزی نشان می دهند. سنگ شکن گلوله ای در صنعت معدن با جدا کننده های استوانه ای متناسب هستند.

فیلم

توضیحات فنی

  از برقگير به عنوان وسيله حفاظتي محدود كننده ضربه براي حفاظت تجهيزات سيستمهاي قدرت در برابر اضافه ولتاژها استفاده مي شود. اين وسيله حفاظتي محدود كننده ضربه، بايد اضافه ولتاژهاي گذرا يا ولتاژهايي كه باعث تخريب تجهيزات شبكه مي شوند را محدود و به زمين هدايت كند و بتواند اين كار را بدون آن كه آسيبي ببيند به دفعات تكـرار كند. برقگيرها به ...
ادامه توضیحات

 

از برقگير به عنوان وسيله حفاظتي محدود كننده ضربه براي حفاظت تجهيزات سيستمهاي قدرت در برابر اضافه ولتاژها استفاده مي شود. اين وسيله حفاظتي محدود كننده ضربه، بايد اضافه ولتاژهاي گذرا يا ولتاژهايي كه باعث تخريب تجهيزات شبكه مي شوند را محدود و به زمين هدايت كند و بتواند اين كار را بدون آن كه آسيبي ببيند به دفعات تكـرار كند. برقگيرها به صورت موازي با وسيله تحت حفاظت و بين فاز و زمين قرار مي گيرند. انرژي موج اضـافه ولتاژ به وسيله برقگير به زمين منتقل شده و افت ولتاژ ناشي از عبور جريان تخليه برقگير، به يك مقـدار معيني (در حد سطح حفاظتي برقگير) محدود مي شود.

اضافه ولتاژ به وجود آمده در سيستم قدرت مي تواند دو عامل داشته باشد، عامل خارجي كه خارج از شبكه قدرت وجود دارد، مثل صاعقه و عامل داخلي كه در اثر اختلالات در شبكه و مواردي نظير سوئيچينگ، اتصال كوتـاه، ممكـن اسـت پيش بيايد.

نوعی دیگر از برق گیرها اسپارک گپ ها می باشند. اسپارک گپ‌ها از قطعات سیستم‌های الکتریکی که در شرایط نرمال با هم هیچگونه تماس فیزیکی ندارند، در هنگام رعد و برق محافظت می‌کند. در صورت افزایش پتانسیل یک قطعه الکتریکی در اثر رعد و برق، اسپارک گپ با برقراری اتصال الکتریکی بین قطعات، آنها را هم پتانسیل می‌کند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه