وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

فن

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  فن‌ها قطعت مکانیکی هستند که برای به جریان انداختن هوا یا افزایش سرعت هوا به کار می روند. فن‌ها را می‌توان به دو دسته جریان محوری و جریان عمودی (سانتریفیوژی) تقسیم کرد. نمونه ساده فن‌های سانتریفیوژی در محفظه کولر‌های آبی‌ می‌باشد که هوا را به صورت محوری گرفته و به صورت عمود بر محور آن را تحویل می دهد. فن محوری  Axial Fan ...
ادامه توضیحات

 

فن‌ها قطعت مکانیکی هستند که برای به جریان انداختن هوا یا افزایش سرعت هوا به کار می روند. فن‌ها را می‌توان به دو دسته جریان محوری و جریان عمودی (سانتریفیوژی) تقسیم کرد. نمونه ساده فن‌های سانتریفیوژی در محفظه کولر‌های آبی‌ می‌باشد که هوا را به صورت محوری گرفته و به صورت عمود بر محور آن را تحویل می دهد.

فن محوری  Axial Fan به فنی گفته می‌شود که در آن جریان هوا اساساً موازی محور پروانه ‌است. این فن ‌ها معمولا دارای بیشتر از ۲پره هستند که با توجه به زاویه ای که در طول پره تغییر می‌کند و تغییر شکل می دهد، هوا را از سمتی‌ به سمت دیگر جابجا می کنند. فن ‌های محوری کاربرد‌های فراوان و متنوعی دارند، مثلا در کیس‌های کامپیوتر جهت خنک سازی، در تونل‌ها جهت خارج راندن هوای آلوده، در موتور‌های هوایی‌ جهت هوا رسانی به داخل موتور و پنکه‌ها. راندمان این گونه فن‌ها حدوداً ۷۰الی ۸۰درصد می‌باشد و در برخی طرح‌های مخصوص حتی به ۹۰درصد نیز می‌رسد.

جستجوی گسترده

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه