وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

فلومترهای جرمی حرارتی و فلوکنترلرها

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

غبار گیر

دستگاه غبارگیر برای تصفیه جریان هوا یا گاز مورد استفاده در فرآیندهای صنعتی و حرفه ای طراحی شده است. غبارگیر گرد وغبار و سایر آلاینده ها را از هوای اگزوز خارج می کند.

کاربردها

این ماشین ها دارای کاربرد گسترده ای هستند بطوریکه در تمامی فعالیت ها و در تمامی عملیات ها وجود دارند .این ماشین ها گرد و غبار و آلاینده های موجود در هوا را ساطع می کنند. آنها در صنایع چوب ، فلز و شیمیایی و همچنین در کشاورزی به کار می روند.

فن آوری ها

به طور کلی ، چنین دستگاه هایی از یک دمنده ، یک فیلتر غبار مجهز به سیستم تمیز کاری و یک ظرف برای جمع آوری گرد و غبار تشکیل شده است.

روش انتخاب

انتخاب بستگی به غلظت گرد و غبار ، اندازه ذرات و کیفیت خوردگی یا سایندگی دارد. فاکتورهای دیگر شامل اندازه لازم برای تصفیه و خصوصیات هوا مانند دما ، رطوبت ، سرعت جریان و محتوای شیمیایی است. روش انجام عملیات به مقدار و نوع گرد و غبار بستگی دارد.

فیلم

توضیحات فنی

یکی از روش های اندازه گیری جریان، محاسبه بر مبنای وزن می باشد که به فلومترهای جرمی یا مَس فلومتر مشهورند. در روش های متداول قبل، برای اندازه گیری جرم سیال عبوری، نیاز به اندازه گیری دانسیته مواد بود که عملا محاسبه جرم با خطای بسیار همراه می گردید. در حال حاضر انواع فلومترهای جرمی با تکنولوژی های کوریالیس و ترمال مس این اندازه گیری را با ...
ادامه توضیحات

یکی از روش های اندازه گیری جریان، محاسبه بر مبنای وزن می باشد که به فلومترهای جرمی یا مَس فلومتر مشهورند. در روش های متداول قبل، برای اندازه گیری جرم سیال عبوری، نیاز به اندازه گیری دانسیته مواد بود که عملا محاسبه جرم با خطای بسیار همراه می گردید. در حال حاضر انواع فلومترهای جرمی با تکنولوژی های کوریالیس و ترمال مس این اندازه گیری را با دقت بالا انجام می دهند. در این فلومترها، فلوی سیال، مستقل از فشار قابل اندازه گیری است و شما را از خطاهای اندازه گیری فلوی سیالات گازی ناشی از تغییرات دما و فشار مصون نگه می دارد.

اساس کار فلومترهای حرارتی، انتقال پروفایل دمایی توسط جریان سیال است که مقدار مشخصی گرما به سیال اعمال می شود و عملا تغییرات دما متناسب با دبی عبور سیال می باشد. بر خلاف روش های اندازه گیری دبی حجمی، در این روش نیازی به تصحیح دما و فشار سیستم نبوده و این روش برای اندازه گیری جریان انواع گازها نیز ایده آل می باشد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه