وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

سایر سیلندرهای هیدرولیک

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  یکی از انواع سیلندرها سيلندر ديفرانسيلي‌ است.در اين‌ نوع‌ سيلندرها كه‌ ميل‌ پيستون‌ تنها در انتهاي‌ آن‌ قرار دارد از مدار ديفرانسيلي‌ براي‌ افزايش‌ سرعت‌ پيستون‌ استفاده‌ مي‌گردد. به جهت‌ اينكه‌ سطح‌ مقطع‌ مؤثر در دو طرف‌ پيستون‌ متفاوت‌ است،‌ سرعت‌ حركت‌ رفت‌ نسبت‌ به&z ...
ادامه توضیحات

 

یکی از انواع سیلندرها سيلندر ديفرانسيلي‌ است.در اين‌ نوع‌ سيلندرها كه‌ ميل‌ پيستون‌ تنها در انتهاي‌ آن‌ قرار دارد از مدار ديفرانسيلي‌ براي‌ افزايش‌ سرعت‌ پيستون‌ استفاده‌ مي‌گردد. به جهت‌ اينكه‌ سطح‌ مقطع‌ مؤثر در دو طرف‌ پيستون‌ متفاوت‌ است،‌ سرعت‌ حركت‌ رفت‌ نسبت‌ به‌ سرعت‌ برگشت‌ كمتر مي‌باشد، مدار ديفرانسيلي‌ امكان‌ جريان‌ يافتن‌ روغن‌ پشت‌ پيستون‌ به‌ جلو پيستون‌ را داشته‌ و در نتيجه‌ مقدار دبي‌ را افزايش‌ داده‌ و موجب‌ افزايش‌ سرعت‌ حركت‌ رفت‌ پيستون‌ مي‌گردد. این نوع سیلندرها به گونه ای طراحی می شوند که فضای زیر پیستون بسیار وسیعتر از فضای سمت شفت است، لذا سرعت عملگر در یک جهت بسیار بیشتر از سمت دیگر است.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه