تماس با ما
وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 ترخیص کالا از تمام گمرکات کشور  (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی. حمل دریایی، زمینی و هوایی.
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی آماده حمل خود در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com
تلفن تماس ۴۱۹۹۵

LOADING

سایر سیلندرهای هیدرولیک

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

موتور گیربکس کامپکت

موتور گیربکس کامپکت ، ترکیبی از موتور و چرخ دنده در یک بسته قابل استفاده میباشد، این موتور گیربکس به گونه ای طراحی شده است که حداقل فضای لازم را اشغال کند. این دستگاه می تواند از موتورهای AC ، DC ، سنکرون (همگاه) ، آسنکرون (ناهمزمان) ، پله ای و همچنین چرخ دنده های مخروطی ، حلزونی ، سیاره ای ، مارپیچ یا مستقیم استفاده کند. با این حال ، هنگامی که نسبت بزرگی و ضریب چرخ دنده ها مهم است ، مدل های سیاره ای مطلوب هستند.

کاربردها

از این موتورهای چرخ دنده ای در هر جایی که دارای فضای کافی باشد استفاده می شود.

فن آوری ها

فن آوری موتور دنده به موتور یا عناصر چرخ دنده برمیگردد. در مدل های کامپکت ، فقط اندازه اهمیت دارد. با این حال ، هنگامی که نسبت بزرگی و ضریب چرخ دنده ها مهم است ، مدل های سیاره ای مطلوب هستند.

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

  یکی از انواع سیلندرها سيلندر ديفرانسيلي‌ است.در اين‌ نوع‌ سيلندرها كه‌ ميل‌ پيستون‌ تنها در انتهاي‌ آن‌ قرار دارد از مدار ديفرانسيلي‌ براي‌ افزايش‌ سرعت‌ پيستون‌ استفاده‌ مي‌گردد. به جهت‌ اينكه‌ سطح‌ مقطع‌ مؤثر در دو طرف‌ پيستون‌ متفاوت‌ است،‌ سرعت‌ حركت‌ رفت‌ نسبت‌ به&z

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه