وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

ورک استیشن کامپیوتر صنعتی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  ورک استیشن  Workstationیکریز رایانهسطح بالا است که برای کاربردهای فنی و یا علمی طراحی شده است و مقصود از طراحی آن این بوده است که در هر زمان یک نفر از آن استفاده کند و همزمان به یکشبکه محلیمتصل باشند وسیستم عاملچند کاربریرا اجرا کند. معمولا ورک استیشن ها با چندين حافظه جانبي و پردازنده هاي زياد براي طراحي كارهاي گرافيكي و رسانه اي مثل ...
ادامه توضیحات

 

ورک استیشن  Workstationیکریز رایانهسطح بالا است که برای کاربردهای فنی و یا علمی طراحی شده است و مقصود از طراحی آن این بوده است که در هر زمان یک نفر از آن استفاده کند و همزمان به یکشبکه محلیمتصل باشند وسیستم عاملچند کاربریرا اجرا کند.

معمولا ورک استیشن ها با چندين حافظه جانبي و پردازنده هاي زياد براي طراحي كارهاي گرافيكي و رسانه اي مثل ويرايش صوت و تصوير و طراحي بازي هاي كامپيوتري ساخته مي شوند.

از این نوعکامپیوتر برای برنامه های مهندسی CAD / CAM ، توسعه نرم افزار و انواع دیگر برنامه های کاربردی که نیاز به میزانمتوسطیاز قدرت محاسباتی و قابلیت های گرافیکی با کیفیتنسبتا بالا دارند استفاده می شود.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه