منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

مايشگرهای LCD قابل نصب روی پنل

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  نمايشگرهای LCD قابل نصب روی پنل، به نمایشگر هایی اطلاق می شود که عموما در صنایع مختلف، به منظور کنترل دستگاه ها بر روی پنل های تعبیه شده ای نصب گردیده و مورد استفاده قرار می گیرند. این نمایشگر ها می توانند صرفا یک نمایشگر بوده و یا می توانند با یک صفحه لمسی ترکیب شده و کارایی بالاتری را به کاربر ارائه دهد. صفحات لمسی به صفحاتی اطلاق می& ...
ادامه توضیحات

 

نمايشگرهای LCD قابل نصب روی پنل، به نمایشگر هایی اطلاق می شود که عموما در صنایع مختلف، به منظور کنترل دستگاه ها بر روی پنل های تعبیه شده ای نصب گردیده و مورد استفاده قرار می گیرند. این نمایشگر ها می توانند صرفا یک نمایشگر بوده و یا می توانند با یک صفحه لمسی ترکیب شده و کارایی بالاتری را به کاربر ارائه دهد.

صفحات لمسی به صفحاتی اطلاق می‌شود که بتوانند تماس یک شیء و به ‌طور خاص انگشت انسان با آن را با استفاده از خواص شیء از قبیل نیرو، گرما،هدایت الکتریکی، مقاومتاپتیکو ... تشخیص دهد. صفحات لمسی کاربرد های گسترده‌ای در صنایع مختلف دارند. ترکیب یک صفحه لمسی شفاف با یک صفحه نمایش می‌تواند ابزار بهینه ‌ای برای ارتباط با دستگاه‌ های مختلف به ما بدهد. صفحات لمسی بر حسب خاصیتی از آن که برای تشخیص تماس مورد استفاده قرار می‌دهد، ازفناوری‌هایمختلفی استفاده می‌کنند. امروزه درصد بالایی از گوشی های تلفن همراه، تبلت ها، مانیتور های خانگی و مانیتور های صنعتی از ترکیب یک صفحه نمایش با یک صفحه لمسی بهره می برند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه