وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

كارت های اينترفيس شبكه

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  کامپیوترها جهت اتصال به هم و استفاده از برنامه های یکدیگر و اشتراک برنامه ها از نظرسخت افزاریاحتیاج بهکارت شبکه دارند. به كارت شبكه، كارت اینترفیس شبكه و یا NIC مخفف Network Interface Cards نیز گفته می شود. وظیفه اصلي كارت شبكه، اتصال فیزیكی یك كامپیوتر به شبكه است تا امكان مبادله اطلاعات برای آن فراهم گردد. هر کارت شبکه دارای یک آدرس فیزیکی MAC ...
ادامه توضیحات

 

کامپیوترها جهت اتصال به هم و استفاده از برنامه های یکدیگر و اشتراک برنامه ها از نظرسخت افزاریاحتیاج بهکارت شبکه دارند. به كارت شبكه، كارت اینترفیس شبكه و یا NIC مخفف Network Interface Cards نیز گفته می شود. وظیفه اصلي كارت شبكه، اتصال فیزیكی یك كامپیوتر به شبكه است تا امكان مبادله اطلاعات برای آن فراهم گردد. هر کارت شبکه دارای یک آدرس فیزیکی MAC است. آدرس فوق يک عدد شش بايتي بوده که سه بايت اول آن مشخص کننده سازنده کارت شبکه و سه بايت دوم، شماره سريال کارت شبکه است.

كارت شبكه می بایست با نوع محیط انتقال مطابقت و به نوعی با آن سازگار باش. اترن، Token ring  و Arcnet  نمونه هایی از استاندارد های مختلف شبكه می باشند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه