وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

سیلندرهای چرخشی پنوماتیکی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  سیلندرهای چرخشی یا به نوعی عمل کننده های دورانی پنوماتیکی همان اکچویتورها می باشند که توسط نیروی بادی برای وارد کردن نیرو و راندن میله مرتبط با تیغه انتقال استفاده می شود. تغییر مکان زاویه دوران به طور نامحدودی از 0 تا تقریبا 180 درجه قابل تنظیم است. در این سیلندر گشتاور پیچشی نباید از 10 نیوتن متر تجاوز کند. خصوصیات طراحی عمل کننده دو ...
ادامه توضیحات

 

سیلندرهای چرخشی یا به نوعی عمل کننده های دورانی پنوماتیکی همان اکچویتورها می باشند که توسط نیروی بادی برای وارد کردن نیرو و راندن میله مرتبط با تیغه انتقال استفاده می شود. تغییر مکان زاویه دوران به طور نامحدودی از 0 تا تقریبا 180 درجه قابل تنظیم است. در این سیلندر گشتاور پیچشی نباید از 10 نیوتن متر تجاوز کند.

خصوصیات طراحی عمل کننده دورانی پنوماتیکی شامل کوچک وقدرتمند بودن، امکان نصب سنسورهای بدون تماس، قابل تنظیم برای جابجائی زاویه ای و نصب آسان می باشد.

استفاده از شیلنگ های انعطاف پذیر، سیستم پنوماتیک را به سیستمهای انعطاف پذیری تبدیل می کند که در آنها از محدودیت های مکانی که برای نصب سیستم های دیگر به چشم می خورد خبری نیست.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه