وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

ماشین آلات برش و حکاکی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

ماشین حکاکی

دستگاه حکاکی نوعی دستگاه دستی و یا خودکار است که با از بین بردن مواد سطحی، بر روی جسم حکاکی و یا علامت گذاری انجام می دهد. در این فرایند از تکنیک های مختلفی استفاده می شود:


حکاکی مکانیکی: در این فرایند از روش کوبش(میکرو-کوبش) و یا ابزارهای برشی مانند دستگاه فرز کنترل شده توسط سیستم CNC، استفاده می شود.
حکاکی شیمیایی یا قلم زنی: در این روش اسید انتخابی بر روی قسمت هایی از قطعه ی کار که علامت گذاری نشده اند ریخته می شود.
حکاکی قوس الکتریکی: در این فرایند برای ایجاد یک علامت کم عمق بر روی سطح جسم از یک قوس الکتریکی بین الکترود و قطعه ی کار استفاده می کنند.
حکاکی لیزری: در حکاکی با لیزر از انرژی متمرکز پرتوی لیزر برای تبخیر یا شکستن ماده مورد نظر برای استخراج استفاده می کنند.


کاربردها

این دستگاه ها برای ایجاد نقوش تزیینی در ساخت جواهرات و سایر حوزه ها یا برای ایجاد حکاکی دائم بر روی اشیاء به کار برده می شوند.

فیلم

توضیحات فنی

  حکاکی ایجاد طرح و نقش بر روی فلزات، کاشی، چوب و موارد دیگر است. این کار با ایجاد برجستگی و فرو رفتگی با کمک ابزار فلزی که می‌تواند مغار پیچ گوشتی یا چاقو نیز باشد، انجام می‌شود. دستگاه های حکاک با بهره گیری از فناوری روز دنیا که توسط مکانیسم حرکتی ریل بیرینگ و استپرموتور، به قلم‌های قوی حکاکی از جنس تنگستن کارباید که یکی از سخت ...
ادامه توضیحات

 

حکاکی ایجاد طرح و نقش بر روی فلزات، کاشی، چوب و موارد دیگر است. این کار با ایجاد برجستگی و فرو رفتگی با کمک ابزار فلزی که می‌تواند مغار پیچ گوشتی یا چاقو نیز باشد، انجام می‌شود. دستگاه های حکاک با بهره گیری از فناوری روز دنیا که توسط مکانیسم حرکتی ریل بیرینگ و استپرموتور، به قلم‌های قوی حکاکی از جنس تنگستن کارباید که یکی از سخت ترین مواد به شمار می رود مجهز شده‌اند. در نظر داشته باشید که این قلم می‌تواند با قلم از جنس سرامیک تعویض شود. فرامین حک از دو راه رایانه ای و خود دستگاه به مکانیسم اعمال می شود. همچنین ماشین آلات برش با استفاده از لیزر قطعه مورد نظر را به صورت کنترل شونده با کامپیوتر برش می دهند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه