تماس با ما
وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 ترخیص کالا از تمام گمرکات کشور  (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی. حمل دریایی، زمینی و هوایی.
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی آماده حمل خود در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com
تلفن تماس ۴۱۹۹۵

LOADING

کوره های ذوب

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

منبع تغدیه حالت سوییچ

منبع تغذیه حالت سوئیچ ، که به عنوان منبع تغذیه سوئیچینگ یا SMPS نیز شناخته می شود ، نوع غیر خطی از منبع تغذیه است. برای یک خروجی معین بسیار کوچکتر و فشرده تر از منبع تغذیه خطی است.

کاربردها:

منبع تغذیه حالت سوئیچ در زیر مجموعه سیستم های منبع تغذیه دستگاه و ماشین آلات استفاده می شود. فشردگی آنها منجر به کاهش اندازه دستگاه شده است. با این حال ، آنها نویز الکتریکی نا مطلوب ایجاد می کنند ، و آنها را برای کاربرد های خاص نا مناسب می کنند. آنها را می توان در اکثر تجهیزات الکترونیکی (رایانه ها ، مانیتورها ، دستگاه های اندازه گیری و غیره) یافت.

فن آوری ها:

دو نوع اصلی از منبع تغذیه حالت سوئیچ وجود دارد. منبع انتقال مستقیم به طور لحظه ای نیرو را انتقال می دهد. منبع ذخیره سازی برگشت پذیرانرژی الکتریکی ذخیره ای را در یک اندوکتانس برای استفاده بعدی ذخیره میکنند . راندمان الکتریکی 78٪ کاملاً متداول است. واحد سوئیچینگ فرکانس بالا امکان استفاده از ترانسفورماتورها را در یک حالت کارآمد انرژی فراهم می کند و کارآیی تبدیل و اتلاف حرارتی را افزایش می دهد.

روش انتخاب:

انتخاب فن آوری منبع تغذیه حالت سوئیچ شامل تعیین توان مورد نظر است. کاربردهایی که به برق کمتری نیاز دارند از تجهیزات نوع برگشت (مانیتور LCD ، تلویزیون ، دستگاه پخش دی وی دی و غیره) استفاده می کنند.

مزایا:

- فشردگی
- راندمان عالی
- اتلاف حرارتی کم

معایب:

- نویز الکتریکی
- وجود هارمونیک
- فیلتر EMC ضروری است

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

  کوره وسیله یا محلی است که در آن گرمایش با دمای بالا رخ می دهد. برخی از کوره ها جهت ذوب مواد مورد استفاده قرار می گیرند. کاربرد اصلی این کوره ها تولید فلز پایه از سنگ معدنیِ آن است که شامل تولید نقره، آهن، مس و سایر فلزات می شود. عملیات گداز با کمک گرما و ماده کاهشی، سنگ معدن را تجزیه می نماید. به طوری که عناصر دیگر آن مانند گازها کنار گذا

IRAN INDUSTRY EXPO

The largest online Industrial exhibition in Iran

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه