وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

اكسس پوينت وايرلس ( WAP)

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  نقطه ی دسترسی بی سیمیااکسس پوینت بی سیم Wireless access point وسیله ای است در یکشبکه رایانه ایبی سیم که به دستگاه های مجهز به ارتباط بی سیم نظیروای فای،بلوتوث، یا سایرپروتکل هایمرتبط اجازه می دهد تا به عضویتشبکه های بی سیمدرآمده و با سایر دستگاه ها و شبکه های دیگر ارتباط برقرار کنند. این وسلیه را غالبا به یکرهیاب(روتر) متصل می کنند و با این کا ...
ادامه توضیحات

 

نقطه ی دسترسی بی سیمیااکسس پوینت بی سیم Wireless access point وسیله ای است در یکشبکه رایانه ایبی سیم که به دستگاه های مجهز به ارتباط بی سیم نظیروای فای،بلوتوث، یا سایرپروتکل هایمرتبط اجازه می دهد تا به عضویتشبکه های بی سیمدرآمده و با سایر دستگاه ها و شبکه های دیگر ارتباط برقرار کنند. این وسلیه را غالبا به یکرهیاب(روتر) متصل می کنند و با این کار ارتباط بین شبکه های بی سیم و سیمی برقرار می شود. این نوع دستگاه ها، امروزه ازفرکانس های رادیوییاستانداردی برای دریافت و ارسال داده ها پشتیبانی می‌کنند. این استانداردها توسطآی‌تریپل‌ئیتعیین شده‌اند و غالب نقاط دسترسی بی سیم از استاندارد ۸۰۲.۱۱ استفاده می کنند.

قبل از ظهور شبکه های بی سیم، راه‌اندازی یک شبکه کامپیوتری در محل کار، خانه و یا مدرسه به کابل‌کشی فراوانی از میان دیوارها و سقف های موجود در مسیر داشت. با پیدایش اکسس پوینت های بی سیم، کاربران می توانند دستگاه های شبکه ای جدید را بدون استفاده از کابل یا با حداقل کابل کشی ممکن به شبکه خود اضافه کنند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه