تماس با ما
وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل sales@meshgad.com
تلفن تماس 41995-021

LOADING

تسمه های تخت

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

گیربکس کاهنده سیاره ای

گیربکس سیاره ای از چرخ دنده های خورشیدی برای کاهش سرعت استفاده می کند. این دستگاه از یک یا چند چرخ دنده که به دور محوری دوار گردش می کنند ساخته شده است. هر کدام از این چرخ دنده ها به طور همزمان به دور محور خود و محور اصلی می چرخند. این قابلیت گردشی همزمان آن ها باعث شده که حجم فضای کمی را اشغال کنند و به همین دلیل در انتقال های اتوماتیک از آن ها استفاده شود.

کاربردها

این سازوکار چرخشی باعث شده که در هر جا که به تعداد چرخ دنده های کم اما با بازده بالا در یک فضای کوچک نیاز باشد از این چرخ دنده ها استفاده شود.

روش انتخاب

انتخاب به سرعت و میزان نیروی گشتاور هر دو محور ورودی و خروجی بستگی دارد.از این داده های به دست آمده(میزان سرعت و نیروی گشتاور) می توان برای محاسبه نسبت سرعت های دورانی محورهای ورودی و خروجی در گیربکس استفاده کرد.

قابلیت ها

• کاهش فضای اشغالی مورد نیاز
• امکان بالا بودن سرعت چرخش چرخ دنده(نسبت دنده)

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

  این تسمه ها به طور گسترده در قرن های 19 و اوایل قرن 20 کاربرد بسیاری داشته که برای انتقال قدرت در کارخانه ها استفاده شدهاست. کاربرد آن ها در مزارع و معادن و .... از قبیل کارخانه های چوب بری، خرمن کوب، نوار نقاله و .... می باشد. این تسمه  می تواند  قدرت های بالا را در سرعت های بالا تحویل  دهد. جنس تسمه تخت از چرم، پارچه و یا لاستیک، پلیم

IRAN INDUSTRY EXPO

The largest online Industrial exhibition in Iran

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه