وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

موتورگیربکس سیاره ای

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

دستکش کار


دستکش کار برای محافظت از دست کارگران طراحی شده و از آن می توان در بخش های خاص و اصناف مختلف استفاده کرد.

کاربردها

این دستکش ها برای استفاده در حوزه های مختلفی مانند: انواع مختلف صنایع، صنعت ساخت و ساز، باغبانی، کارهای عمومی، صنایع غذایی وغیره مناسب هستند.

فن آوری ها

فناوری ساخت چنین دستکش هایی بسته به نوع مواد تشکیل دهنده ی آن ها(چرم، پلیمر، پلاستیک ، روکش لاتکس، نیتریل و پارچه کشبافت) متفاوت است.

روش انتخاب

قبل از انتخاب ، باید مطمئن شد که آیا نوع دستکش انتخابی برای کارهای مد نظر مناسب است یا خیر،  این دستکش ها به اندازه کافی راحت و برای استفاده در نظر گرفته شده مورد تایید باشد.

قابلیت ها

- محافظت بهینه از دست
- احساس راحتی دست

فیلم

توضیحات فنی

  درست مانند جعبه دنده های دستی ، کار اولیه گیربکس های سیاره ای (اتوماتیک) این است که به موتور که دارای دامنه محدود سرعت است اجازه دهد که سرعت خروجی آن دامنه وسیعی داشته باشد. خودرو ها بدون گیربکس محدود به یک نسبت انتقال دور می باشند. ولی در حالت وجود گیربکس ، این نسبت قابل انتخاب است و به خودرو یا سایر تجهیزات صنعتی اجازه می دهد که با ح ...
ادامه توضیحات

 

درست مانند جعبه دنده های دستی ، کار اولیه گیربکس های سیاره ای (اتوماتیک) این است که به موتور که دارای دامنه محدود سرعت است اجازه دهد که سرعت خروجی آن دامنه وسیعی داشته باشد.

خودرو ها بدون گیربکس محدود به یک نسبت انتقال دور می باشند. ولی در حالت وجود گیربکس ، این نسبت قابل انتخاب است و به خودرو یا سایر تجهیزات صنعتی اجازه می دهد که با حداکثر سرعت مطلوب حرکت کند.

به طور مثال در حین رانندگی با خودرو های دارای جعبه دنده دستی، فقط از دنده سه استفاده نمی کنید و اگر هم این کار را بکنید شتاب مورد نظرتان را در هنگام شروع حرکت نخواهید داشت و در سرعت های بالا نیز ، موتور زوزه ای طولانی خواهد داشت ( اگر عقربه نشان دهنده دور موتور نزدیک خط قرمز شود ) . در این حالت موتور خودرو به زودی فرسوده می شود و تقریباً غیر قابل رانندن است. بنابراین دنده های گیربکس تاثیر بیشتری بر گشتاور موتور دارند و موتور کار خود را با سرعت مناسبی ادامه می دهد.

تفاوت اساسی بین گیربکس های سیاره ای و دستی این است که گیربکس دستی با درگیر و آزاد کردن مجموعه دنده های مختلف به شفت خروجی، نسبت انتقال دور های متفاوتی می دهد. در حالی که در گیربکس های اتوماتیک، با مجموعه ای از دنده های سیاره ای شکل، همه نسبت انتقال دور های متفاوت را می دهد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه